Košík
čisté auto

Čisté auto ako súčasť imidžu

Radi si vytiahnete svoje auto aspoň jedenkrát do týždňa svojpomocne poumývať a na chvíľku vypadnete od svojich každodenných povinností? Pripravili sme si pár riadkov práve pre vás.
Nie je podstatné, či preferujete ručné umývanie alebo ho len prebehnete wapkou, všetci chceme čisté auto. Dôležité je, že vás to baví a prežívate dobrý pocit z finálneho výsledku. Správnou voľbou auto-šampónu si môžete celú prácu pri aute uľahčiť a zefektívniť. My vám ponúkame malú radu, ako svojmu štvorkolesovému miláčikovi poskytnete perfektnú čistotu. Dovoľujeme si vám odporučiť nemeckú značku šampónu KOCH CHEMIE AUTOSHAMPOO. Práca s ním vám poskytne vynikajúci výsledok a vaše auto bude pre vás spoľahlivou vizitkou. Z autokozmetiky na trhu patrí táto značka k jedným z najobľúbenejších.

Pre ešte lepší finálny efekt po umytí môžete použiť nanoochranu, vosk alebo sealant, ktoré dodajú laku dokonalý lesk, ochránia ho pred nepriaznivými podmienkami a údržba vášho vozidla bude jednoduchšia. My odporúčame vosk od KOCH CHEMIE PROTECTOR WAX, 1K nanoochrana, prípadne nejaký sealant.

Tak ako je dôležité starať sa o vonkajší vizuál auta, nemali by sme zabúdať aj na svoje pohodlie vo vnútri. Dnes vo vozidlách nájdeme ako látkové interiéry, tak k neodmysliteľnej súčasti patria i kožené. Na trhu sa objavuje množstvo prípravkou, ktoré vám zdajne uľahčia čistenie vo vnútri. My vám však môžeme poradiť univerzálny prípravok: Čistič GREEN STAR vďaka ktorému nemusíte kupovať veľké množstvo prípravkov na čistenie. Stačí si ho len nariediť a tento čistiaci prostriedok využijete na interiéroví textil a plast v aute a dokonca ho môžete zužitkovať aj na exteriér vozidla.

Ak patríte medzi náročnejších ľudí na údržbu svojho auta a chcete mu dopriať viac starostlivosti, môžete použiť na látku, kožu či alcantáru značku čističu POOLSTAR.
Tak a máme čisté auto, hotovo! Ak ste využili naše rady, kľudne nám dajte o sebe vedieť , prípadne chcete viac typov a rád nebojte sa nás kontaktovať na našej emailovej adrese info@easyautocare.sk
Lebo ako sa hovorí: „čistota pol života!“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rýchle odosielanie

Objednávky odosielame čo najrýchlejšie

Certifikované produkty

Všetky produkty majú certifikát kvality

Poštovné zdarma

Nad 100 eur

Nakupujte bez obáv!

Platba kartou, alebo na dobierku